Menu
Your Cart

Güller

Günlük hayatımızda kullandığımız ya da hediye etmeyi tercih ettiğimiz hemen hemen her gülün ifade ettiği bir anlam var. 

Kırmızı Gül
Kırmızı gül ise taşıdığı anlam ile aşkı, saygıyı, cesareti, tutkuyu, takdiri ve tebriği temsil ediyor. Tüm bu özellikleri ile kırmızı gül romantik atmosferlerin aranan çiçeği konumunda yer alıyor.


Açık Pembe Gül

Açık pembe gül ise incelik, tatlılık ve teşekkür anlamlarının aranan gül rengi. Özellikle teşekkür ederim hediyesi için muhteşem bir jest konumunda. Ek olarak açık pembe gül bana güvenebilirsin anlamını da içinde barındırıyor.


Koyu Pembe Gül

Koyu pembe gül içerisindeki anlamlar ile nezaketin, hayranlığın ve sempatinin temsilcisi olduğu gibi tıpkı açık pembe gül gibi teşekkür ederim ile tebrik ederim mesajlarını da en güzel ifade eden çiçek olarak biliniyor. Özellikle mezuniyet ya da yeni iş gibi insanların hayatlarındaki en özel günü tebrik etmek için koyu pembe gül tercihi yerinde bir adım olabilir. Bunun dışında ise pembe floribunda olarak bilinen pembe gül türü ise gelinlerin en fazla kullanmak istediği çiçekler arasında kendisine yer buluyor.


Sarı Gül

İçerisinde iki farklı anlamı taşıyabilen güllerden bir diğer ise sarı gül. Dostlarınız için ayrı bir anlam ifade ettiği gibi sevgiliniz içinde ayrı bir anlam ifade edebiliyor. Her ne kadar arkadaşlığın, neşenin ve memnuniyetin simgesi olarak bilinse de sarı güller sevgili için yeni bir başlangıç anlamını da içinde taşıyor. Böylece sevgiliyle ile yaşanan tatsız durumlardan sonra özür dileme hediye olarak sarı gül eşsiz bir tercih konumunda.


Beyaz Gül

Kırmızı gülden sonra en fazla tercih edilen gül renklerinden birisiyle beyaz gül oluyor. Beyazın kattığı masumiyet, saflık anlamlarını en iyi şekilde ifade eden beyaz gül aynı zamanda sırdaşlığın ve değerinde en güzel ifadesi. Özellikle aşkın büyüsüyle sarılmış kalpleri belli etmenin en güzel ifadesi beyaz güller ile süslü bir buket oluyor.


Mor Gül

Karşınızdaki insanı büyülemek ve onun çok özel olduğunu hissetmesini istiyorsanız ender bulunan mor güller aradığınız tercih olabilir. Morun eşsiz tonları sayesinde hediye ettiğiniz kişiye bambaşka duygular yaşatabilirsiniz.


Model: FA0011
36 adet kırmızı ve beyaz gülden buketGün içerisinde TeslimatEskişehir çiçekçiniz Açelya  tarafından profesyonelce hazırlanmıştır. Çiçeğiniz şık bir şekilde teslim edilmektedir.Kart mesajınız özenle yazılmaktadır.Yaklaşık Ürün Boyutları:Yükseklik: 50cm, Genişlik: 40cm..
2.850,00₺
Model: 2019022
Kırmızı Güllerden özenle hazırlanan çiçeğimizi şimdi sipariş edebilirsiniz. Gün içerisinde TeslimatEskişehir çiçekçiniz Açelya  tarafından profesyonelce hazırlanmıştır. Çiçeğiniz şık bir şekilde teslim edilmektedir.Kart mesajınız özenle yazılmaktadır.Yaklaşık Ürün Boyutları:Yükseklik:..
825,00₺
Model: 2019027
Pembe Güllerden özenle hazırlanan çiçeğimizi şimdi sipariş edebilirsiniz. Pembe gül bulunmayan durumlarda kırmızı güllerden hazırlanarak teslim edilir. Gün içerisinde TeslimatEskişehir çiçekçiniz Açelya  tarafından profesyonelce hazırlanmıştır. Çiçeğiniz şık bir şekilde teslim edilmek..
2.650,00₺
Model: 2019054
12 tane Beyaz güllerden özenle hazırlanan çiçeğimizi şimdi sipariş edebilirsiniz. Gün içerisinde TeslimatEskişehir çiçekçiniz Açelya tarafından profesyonelce hazırlanmıştır. Çiçeğiniz şık bir şekilde teslim edilmektedir.Kart mesajınız özenle yazılmaktadır.Yaklaşık Ürün Boyutları:Yükseklik:..
1.650,00₺
Model: 2019020
18 Kırmızı, 18 Beyaz Gülden vazo içinde özenle hazırlanan çiçeğimizi şimdi sipariş edebilirsiniz. Gün içerisinde TeslimatEskişehir çiçekçiniz Açelya tarafından profesyonelce hazırlanmıştır. Çiçeğiniz şık bir şekilde teslim edilmektedir.Kart mesajınız özenle yazılmaktadır.Yaklaşık Ürün Boyu..
3.250,00₺
Model: 2019051
27 Adet Kırmızı güllerden özenle hazırlanan çiçeğimizi şimdi sipariş edebilirsiniz. Gün içerisinde Teslimat çiçekçimiz  tarafından profesyonelce hazırlanmıştır. Çiçeğiniz şık bir şekilde teslim edilmektedir.Kart mesajınız özenle yazılmaktadır.Yaklaşık Ürün Boyutları:Yükseklik: 40..
2.150,00₺
Model: GU7019036
Kırmızı güllerden özenle hazırlanan çiçeğimizi şimdi sipariş edebilirsiniz. Gün içerisinde TeslimatEskişehir çiçekçiniz Açelya tarafından profesyonelce hazırlanmıştır. Çiçeğiniz şık bir şekilde teslim edilmektedir.Kart mesajınız özenle yazılmaktadır.Yaklaşık Ürün Boyutları:Yükseklik: 40cm,..
675,00₺
Model: FA0012
29 kırmızı gülden aranjmanGün içerisinde TeslimatEskişehir çiçekçiniz Açelya tarafından profesyonelce hazırlanmıştır. Çiçeğiniz şık bir şekilde teslim edilmektedir.Kart mesajınız özenle yazılmaktadır.Yaklaşık Ürün Boyutları:Yükseklik: 20 cm, Genişlik: 40cm..
2.450,00₺
Model: 2019050
11 adet Kırmızı güllerden özenle hazırlanan çiçeğimizi şimdi sipariş edebilirsiniz. Gün içerisinde TeslimatEskişehir çiçekçiniz Açelya tarafından profesyonelce hazırlanmıştır. Çiçeğiniz şık bir şekilde teslim edilmektedir.Kart mesajınız özenle yazılmaktadır.Yaklaşık Ürün Boyutları:Yüksekli..
975,00₺
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikasımızı inceleyiniz.